OFERTA


organizacja imprez okolicznościowych, firmowych oraz catering

Wesela

Wesela

Idealne miejsce na organizację wesela. Oferujemy atrakcyjną lokalizację, stylową salę na 75 osób z doświadczonym zespołem kelnerskim. Doradzamy w doborze menu i dekoracji. Dajemy możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej na dworcu i w pociągu. Dodatkową atrakcją może być przejażdżka kolejką wąskotorową.
 

Komunie

Komunie

Przyjemne miejsce, idealne do zorganizowania rodzinnego spotkania z okazji komunii. Naszą ofertę jesteśmy w stanie dostosować do najbardziej wymagających Klientów, a menu - także do gustów i potrzeb dzieci, które są w tym dniu najważniejsze.

Chrzciny

Chrzciny

Chrzciny to jedno z tych wydarzeń, które wymaga wyjątkowej oprawy. Pomożemy ułożyć menu odpowiednie dla najmłodszych gości i dobrać odpowiednie dekoracje.

Konsolacje

Konsolacje

Nasza restauracja organizuje konsolacje, czyli obiady po pogrzebie. Mamy możliwość zorganizowania stypy dla 75 osób. Na potrzeby uroczystości przygotowywany jest odpowiedni wystrój restauracji i oprawa dźwiękowa.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Mocną stroną “Odjazdu” są wszelkiego rodzaju imprezy – i firmowe, i prywatne. Mieści się tu nawet 120 osób. Dobrej zabawie sprzyja też specjalnie dostosowany do akustyki wnętrza system audio.

 

Catering zewnętrzny

Catering zewnętrzny

Proponujemy usługi cateringowe, równiez w plenerze. Dowieziemy pyszne jedzenie z naszej resturacji do domu i na specjalną okazję. Oferujemy także catering świąteczny.

Odjazd


RESTAURACJA ODJAZD

Sienkiewicza 1405-500 Piaseczno

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Niedziela
12:00 -23:00