Dlaczego „Odjazd”?

Bo nasza restauracja mieści się w stylowych, zabytkowych wnętrzach kolejki wąskotorowej, założonej pod koniec XIX wieku przez polskich przemysłowców i ziemian: Tomasza hr. Zamoyskiego, Stefana ks. Lubomirskiego i Eugeniusza Paszkowskiego.

Zjemy tu smacznie – szef kuchni proponuje Państwu najlepsze dania kuchni polskiej: chłodniki, żurki, soczyste mięsa, ryby i drób. Zaskoczy Was ich sposób podania – ciekawe dodatki i oryginalne kompozycje.

Zjemy tu zdrowo – restauracja Odjazd opiera się na dostawach produktów zamawianych u wyselekcjonowanych, sprawdzonych przez 8 lat
dostawców. Nie ma tu miejsca na buliony w proszku i inne ulepszacze; o smak dbamy bez pomocy chemii spożywczej.

“Odjazd” to nie tylko restauracja i catering – to również miejsce na spotkanie przy dobrej włoskiej kawie, angielskiej herbacie i ciastach własnego wypieku. Sprzyja temu wspaniałe, jasne wnętrze – które polubili producenci wielu polskich seriali i filmów. Nasza restauracja “zagrała” już w filmie pod apetycznym tytułem “Śniadanie do łóżka” i takich serialach, jak “M jak miłość”, “Barwy szczęścia”, “Klan” ,by wymienić te najpopularniejsze.

Mocną stroną “Odjazdu” są wszelkiego rodzaju imprezy – i firmowe i prywatne. Mieści się tu nawet 120 osób. Dobrej zabawie sprzyja też
specjalnie dostosowany do akustyki wnętrza system audio.

Serdecznie zapraszamy.

Social


6

DSC_5532

odjazd7